Crossový trenažér Kettler

Tréninkem na crossovém trenažéru se s výjimkou břicha procvičují všechny svalové skupiny, a to příjemným a nenásilným způsobem, při kterém nejsou zatěžována kolena (jsou eliminovány takzvané mrtvé
body).

Cvičení na eliptickém trenažéru je v kombinaci s pulsním programem rovněž výborný nástroj na spalování tuků a budování svalové hmoty.

 

Díky eliptickému pohybu nášlapných ploch umožňuje crosstrenažér KETTLER UNIX E komplexní a velmi účinné posilování srdečního oběhu a všech svalových skupin bez zvýšené zátěže kloubů, čímž se trénink stává vhodným i pro osoby s kloubními problémy.

 

 

 

Vibrační trenažér

Posilovací stroj nabízející velmi efektivní a jednoduché cvičení, při kterém můžete zdravě hubnout a formovat vaši postavu. Přístroj svou konstrukcí a použitými technologiemi spojuje tradiční čínskou medicínu se současným moderním přístupem ke zdraví.

Pravidelné cvičení na tomto stroji zlepšuje metabolismus, odstraňuje psychickou i fyzickou únavu, zlepšuje rovnováhu a rozvoj fyzické kondice, odstraňuje svalové disbalance, posiluje kostní hmotu a to vše za minimálního pnutí šlach a kloubů.

Přístroj pracuje na principu přenášení vibrací do svalů, které jsou nuceny rychleji pracovat, reflexivně se stahovat a roztahovat. Tím se stává celý trénink intenzivnější.

Cvičení na vibrační plošině  je jednoduché, bezpečné a efektivní je jednoduché, bezpečné a efektivní.

Vibrace urychlují účinek, proto za pouhých 30 minut dosáhnete stejných účinků jako při běžném cvičení trvajícím 1 až 1,5 hodiny. Během této krátké chvíle procvičíte svalstvo celého těla, dokonce i svalová vlákna, která nejsou ovlivnitelná při běžném cvičení.

 

Přijďte si trenažéry vyzkoušet do našeho studia!

Fit Studio Pohoda s nabídkou služeb Trenažérů naleznete zde!

Těšíme se na vaši návštěvu!