Přístrojová lymfodrenáž

Přístrojová lymfodrenáž je účinná moderní metoda masáže. Pomáhá udržovat a vytvářet vyvážený stav proudění mezi krevním a lymfatickým systémem.

Masáž končetin se děje na základě komprese vzduchem nafukovaných návleků. Naplňováním jednotlivých komor speciálních návleků se vytváří zvolna postupující tlak, který účinně nahrazuje tzv. svalovou pumpu. Vznikají lehké, rytmické tlakové vlny, které běží od špiček chodidel přes lýtka a stehna a boky. Lymfatická masáž podporuje fungování lymfatického systému. Dochází k lepšímu odplavování škodlivin. Průběh celé procedury přináší celkové uvolnění a odpočinek.

V našem studiu používáme profesionální vysoce účinný přístroj Lymphastim BTL-6000 12 Topline, který disponuje 12 komorami a zajišťuje tak maximální komfort klienta. 

Přístrojová lymfodrenáž BTL získala ocenění na veletrhu Medical Fair 2010.

 

Přístrojová lymfodrenáž je ideální pro:

  • Dobře snášená terapie
  • Regeneruje a detoxikuje tělo
  • Odstraňuje celulitidu
  • Dokonalé řešení pro redukci objemu a tvarování těla
  • Vhodné při potížích s křečovými žilami a při žilních nedostatcích
  • Pro snižování nadváhy
  • Vhodné při pocitu těžkých a unavených nohou

 

Proč lymfodrenáž?

Lymfatický systém funguje bezchybně jen tehdy, když má člověk dostatek pohybu. Jenže - aby tzv. svalová pumpa dobře fungovala, musí mít nejen pohyb svalů, ale i dostatečný protitlak. Tento protitlak zajišťuje dostatečně pevná podkožní vrstva a vazivová tkáň. Je-li tato tkáň ochablá a slabá, svalová pumpa nemá dostatečnou "protistěnu" a nefunguje dostatečně! Můžete se hýbat a sportovat sebevíc - odpadní látky se ukládají v tukových buňkách a vzniká celulitida a podkožní vrstva ochabuje - kruh se uzavírá. Jediným řešením je pomoc zvenčí - lymfatická drenáž.

 

Přijďte si Přístrojovou lymfodrenáž vyzkoušet do našeho studia!

Fit Studio Pohoda s nabídkou služeb přístrojové lymfodrenáže naleznete zde!

Těšíme se na vaši návštěvu!