Vibrační plošina

 

Vibrační plošiny vyvolávají mechanické vibrace, které jsou přenášeny do celého těla a způsobují automatické zapojení svalových vláken - tzv. reflexní svalové kontrakce. Vzhledem k vysoké frekvenci vibrací jsou kontrakce svalů velice intenzivní a vysoce efektivní. Plošiny se těší rostoucí popularitě nejen v oblasti fitness a wellness, ale také mezi profesionálními sportovci a ve vybraných lékařských oborech.

Plošiny fungují na principu kontrolovaných vibrací celého těla, které způsobují optimální reakce svalů. S plošinou trénujete tělo prostřednictvím intenzivních a maximálně efektivních svalových kontrakcí. Také si můžete dopřát relaxační masáže nebo protahování stimulující krevní oběh. Posilování svalstva není jediné, co plošina dokáže! Vibrace mají rovněž pozitivní vliv na šlachy a kostní tkáň, nervový systém a hormonální rovnováhu.

Zlepšení vitality

Účinky působení celotělových vibrací se projevují v různých tělesných tkáních.  Pozitivní účinky jsou rovněž zřetelné na měkkých tkáních, jako jsou šlachy, kloubní pouzdra a pojivová tkáň, a na kloubech.

 

 

Přijďte si Přístrojovou lymfodrenáž vyzkoušet do našeho studia!

Fit Studio Pohoda s nabídkou služeb přístrojové lymfodrenáže naleznete zde!

Těšíme se na vaši návštěvu!